Günah Ruhun Yer Çekimidir

Günah Ruhun Yer Çekimidir

Hepimizin enerji alanları var,  .bazıları bunu kollarınızı açıpda  döndüğünüzde süpürülen alan kadar olduğunu,  bazıları   da hissedebilen  (uyumlanmış) ellerle ölçülen kadar bir enerji olduğunu söylüyor..Bu kalkan aslında bizi kötülüklerden (zulmani enerjilerden) koruyan  bir kalkan gibidir.. Aslında ben bunu etrafımızı sarmış olan iç bükey bir ayna gibi düşünmüşümdür hep. Ne yollarsanız o döner size ,  bolca gülüyorsanız  her tarafta gülen insanlarla karşılaşırsınız  yada   olumlu bakış açılarınızın  size mutluluk getirmesi gibi.. Hani sanki içi sırlanmış bir yumurtanın içindeymişiz gibi yani ..
Negatif düşünceler eylemler bu  auramızda delikler açarlar  ve bu deliklerden size serbest dolanan hiçte hoşlanmadığınız etkiler gelmeye başlar..   Zamanla bu sizin enerji alanınızıda daraltır. Her dinde ve her törede kalıplaşmış  farklı  temelde,  aynı amaca hizmet eden bir takım yaptırımlar kurallar  günah- sevaplar var. Aslında bakıldığında ne kadar da aynılar.. Ruhlarımızı takipte en kolay yol bir milletin  yada bir topluluğun çocuklarını izlemektir.Onlar tamamen doğaldırlar ve kendi kalkanlarını henüz oluşturmamışlardır.
Bir aile hakkında gerçek bilgilere ulaşmak  onları tartmak yada anlamak isterseniz  en kısa yolu çocuklarını izlemeniz olacaktır..
Onlar önyargısızlar, ruhlarının farkındalar, nereden geldiklerini hatırlıyorlar, insanların renklerini de görebiliyorlar.. Kızım bazıları için  ” anne biliyormusun şu .. gri renk   bu pembe” diyebiliyor.
2000 sonrası doğan çocuklara kristal-indigo da deniyor.. Çok doğallar sadece ailelerinin onlara giydirdiği giysileri( öğretiler dogmalar) taşımaya çalışıyorlar dikkatlice bakılırsa o kadar aşikarki

Negatif enerji  (omuriliğin altında kıvrılmış olarak  uyuyan kundalininin  uyandırılması) ve omurilik boyunca  taç çakrada ki  pozitif enerji ile birleştirmek , çeşitli meditasyonlar nefes teknikleri bir takım yoga hareketleri ile gerçekleştirilebilir.. Bu çok yüksek bir enerjinin yaşama eklenmesini sağlar…
Yedi çakranın her birinin rengi farklıdır . Tibet’teki rahipler aynı zamanda bir çeşit doktorlukta yapıyorlar, insanların vücutlarına bakarak hastalıkları  anlayabiliyorlar .  Enerji akışlarını bildikleri için tıkanmaları kolaylıkla tespit edebiliyorlar.. Enerji alanımıza bakıyorlar ve renklerinden   bozulmaları anlayabiliyorlar..
İndigolar da  bunu yapabiliyorlar..deneyin.. sorun….  karşısında durun…. gözlerini kapamasını ve sizin ne renk olduğunuzu söylemesini isteyin ….söylerler….şaşırmayın çünkü onlar için çok doğal,  zaten görebiliyorlar yada resminizi çizmesini  isteyin  renkli kalemlerde verin ….!

yok böyle bir imkanınız yoksa kirlian fotograf tekniği ile renklerinizi öğrenebilirsiniz …
aşağıdaki fotoğraf  kirlian tekniği ile çekilmiştir.. Eskiden sadece Rusya’da çekilebilen  bu resimleri artık ülkemizde de  çektirmek mümkün…

Şimdi soruyorum RENGİNİZİ BİLİYORMUSUNUZ ???