AYŞEN HAMAMCIOĞLU
 
MMO Antalya Şube’de Ayşen Hamamcıoğlu İkinci kez Başkan

Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube’de 13. Dönem Yönetim Kurulu belli oldu. Açıklanan sonuçlara göre Mühendis Dayanışma Platformu’ndan (Beyaz Liste) 5 isim asıl listeye girerken, Çağdaş Mühendisler Grubu’ndan (Mavi liste) 2 isim asıl listede yer aldı.

‘Projelerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız’

Seçim sonuçlarına göre MMO Antalya Şube 13. Dönemde de başkanlık yapacak olan Ayşen Hamamcıoğlu, seçime katılan tüm mühendislere teşekkür ederek, “Mühendisizbiz’ ve ‘güven’ söylemi ile yola çıktık. Üyelerimiz destekledi. Bundan sonra hedeflediğimiz projelerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız. ‘Mühendisliği ilgilendiren, sektörümüze hizmet edecek kalibrasyon (ölçümleme) merkezimizi açmak istiyoruz. Kaynak mühendisliği eğitimi ile üyelerimizi meslek alanlarında yeni iş alanları açmak için çaba göstereceğiz’ dedi.

‘Daha çok çalışacak, daha mutlu olacağız’

Mutluluğun yolunun çalışmaktan geçtiğini vurgulayan Hamamcıoğlu, “Daha çok çalışacak, daha mutlu olacağız. Çalışmaktan yorulmadık, yorulmayacağız. Bir hedefe yönlendiğimiz yolda hiçbir zaman birbirimizi bırakmayacağız. Bence odamız kazandı, ben de kazandığım için son derece mutluyum. Üyesi, çalışanı ve yönetimi ile birlikte mutluyuz” diye konuştu.