AYŞEN HAMAMCIOĞLU
 
Huzurevi Sakinleri için müzik dinletisi

 

MMO Antalya Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu, Antalya Fethi Bayçın Huzurevi sakinlerine yönelik müzik dinletisi gerçekleştirdi. Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda oda üyesinin de katılımıyla gerçekleşen etkinlikte huzurevi sakinleri ve davetliler dans edip, şarkılar söyledi.

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, koro şefi Jülide Akdeniz'e çiçek takdim ederek teşekkür etti. Huzurevi sakinlerini misafir etmekten duydukları mutluluğu ifade eden Ayşen Hamamcıoğlu, "Oda üyelerimize yönelik etkinliklerimizin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyoruz. Bundan sonra da gerek üyelerimize yönelik, gerekse de her yaştan tüm vatandaşlarımıza yönelik bu tarz etkinliklere ev sahipliği yapacağız" dedi.

Şube binasının 2'nci katında bu amaçla üye dayanışma salonu açtıklarını kaydeden Başkan Hamamcıoğlu, "Yeni salonlarla üyelerimize ve sosyal sorumluluk projelerinin gerçekleşmesine imkan sağladık. Büyük toplantılar ve üyelerimizin birebir kullanacakları alanlar oluşturduk. Bu sayede otellerde yapılan birçok toplantı ve semineri artık şube binamızda yapabileceğiz" dedi.